Open Nav

Napište nám

Úvod O nás Napište nám

25.06.2017 | Jitka Katzerová | jitkakatzerova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné u vás někde bezpečně uschovat kola. Návštěvu zoo bychom spojili s cyklovýletem ale netušíme kam uzamknout kola. Děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, u hlavního vstupu do zoo můžete využít parkoviště pro kola. Prostor se však nezamyká a je volně přístupný. Z tohoto důvodu je nutné, aby si každý návštěvník své kolo před odchodem zajistil. ZOO Zlín neodpovídá za jakékoliv ztráty či poškození věcí zde umístěných.
23.06.2017 | Žaneta Hlubinová | hlubinova@email.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by nebyla možnost brigády? Krmení zvířat apd. Je mi 18 let, zkušenosti ze zvířaty mám. Děkuji
Odpověď ZOO
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale brigáda u zvířat není z bezpečnostních důvodů možná. Děkujeme za pochopení.
23.06.2017 | Jana Krajčová | J.ana.Krajcova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné najít si v zoo brigádu na léto. Je mi 18 let, mám zkušenosti jako servírka a vlastním potravinářský průkaz.
Odpověď ZOO
Dobrý den, ideální pro Vás bude kontaktovat přímo provozovatele restaurací v areálu zoologické zahrady a domluvit se s nimi. Děkujeme za pochopení.
23.06.2017 | Lucie Plášilová | Lussy777@seznam.cz
Dobrý den, je možné koupit vstupenky online, potřebovala bych to k narozeninám na neděli.Nevim zda se to dá stihnout
Odpověď ZOO
Dobrý den, vstupenky je možné zakoupit pouze přes náš eshop nebo v pokladně zoo, online prodej zatím nemáme v provozu. Pro podrobnější informace kontaktujte prosím kolegu na emailu stary@zoozlin.eu. Děkujeme.
22.06.2017 | Jana Krátká | anuska2108@seznam.cz
Dobrý den. Přemýšlím o výběru vysoké školy. Studuji Soš veterinární a příští rok budu maturovat. Ráda bych se do budoucna věnovala exotickým zvířatům a uvažuji o práci zoologa. Mohli by jste mi prosím poradit, jaká vysoká škola by byla pro toto povolání nejvhodnější? Děkuji, přeji hezký den a mnoho chovatelských úspěchů.
Odpověď ZOO
Dobrý den, vybrat si můžete v podstatě ze dvou možností, buď studium zoologie na některé Přírodovědecké fakultě či studium na Zemědělské univerzitě. Držíme palce, ať se Vám studia daří!
22.06.2017 | Ivana Chroboková | anavich@seznam.cz
Dobrý den, prosím o informaci, v jakých časech bude přes prázdniny (na začátku měsíce července) probíhat krmení rejnoků. Děkuji předem za odpověď.
Odpověď ZOO
Dobrý den, během letních prázdnin dáme v každou celou hodinu od 9.00 do 15.00 do prodeje 50 dávek. Návštěvníci si tedy mohou koupit krmení v 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 a 15.00 hod.
22.06.2017 | Lukáš | sorrytattoo@gmail.com
Dobry den. Pisi s dotazem ohledne zamestnani v zoo zlin. Miluji zvirata. Doma mam par terarijnich zvirat a prace se zviraty jako osetrovatel by me moc lakala , myslim ze vztah se zviraty mam velmi dobry. Dekuji za odpoved Lukáš
Odpověď ZOO
Dobrý den, v současné době máme všechny pozice ošetřovatelů obsazeny. Poprosíme Vás tak o zaslání životopisu na email cihak@zoozlin.eu a zařadíme si vás do naší databáze. V případě uvolnění pozice se ozveme. Děkujeme za pochopení.
21.06.2017 | Denisa Vybíhalová | hauhauhau123@seznam.cz
Krásný den, chystáme se navštívit vaši zoo, máte výběhy, kde můžou chodit lidé a nakrmit zvířátka? (Např. Ovce, kozy) a pokud ano, je možné dovézt si mrkvičky ze zahrádky a dát zvířátkům? Samozřejmě v rozumném množství :-) předem moc děkuji.
Odpověď ZOO
Dobrý den, výběh pro ovce a kozy najdete v australské části nad dětským koutkem - zde můžete mezi zvířata vstoupit a pohladit si je, krmení je však zakázáno. Děkujeme za pochopení.
21.06.2017 | Martin Čermák | cermak.mar@seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych mimo jiné pochválit tuto rubriku, kde vysvětlujete jakýkoliv dotaz. Myslím, že v takové míře to nedělá žádná jiná zoo. Na druhou stranu by mě zajímalo, proč jako jediná zoo nemáte zveřejněnou el. podobu výroční zprávy? Když k Vám zajedu, tak si ji většinou zakoupím, ale kolikrát by se mi třeba hodilo si ji koupit v el. podobě. Jinak každoročně ji máte velmi pěkně obrazově provedenou, jen bych možná uvítal více informací o jednotlivých chovech atd. Jinak se moc těším na kiwiho a na zveřejnění (doufám, že již brzy) generelu Karibuni a doufám, že se vše podaří zrealizovat a že i letos budete mít rekordní rok.
Odpověď ZOO
Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu i za přání pro letošní rok! Co se týče výroční zprávy, tak její prodej v elektronické podobě nezvažujeme, nicméně je možné si ji zakoupit prostřednictvím našeho eshopu.
21.06.2017 | Renata Dorňáková | renata.dornakova@lacultura.cz
Dobrý den, velmi se těším na expozici s ptákem Kivi a chtěla bych se zeptat, zda je již možné jej spatřit nebo se ještě dokončují přípravy expozice a na kdy případně naplánovat návštěvu. Mnohokrát děkuji za odpověď a přeji hezké léto.
Odpověď ZOO
Dobrý den, otevření expozice pro kivi plánujeme na první polovinu letních prázdnin. Jakmile budeme znát přesný termín, zveřejníme ho na našem webu a facebookovém profilu zoo.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín